2023-02-20

Wiedza, którą wykorzystasz w praktyce!

Co roku na wiosnę dla Stypendystów i Stypendystek Programu Stypendiów Pomostowych oraz Wolontariuszy i Wolontariuszek Programu Projektor mamy wiedzowy prezent — warsztaty Digital Skills.

Digital Skills to cztery godzinne spotkania online, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i umiejętności, przydatne w codziennym życiu. Tematyka spotkań przygotowana jest specjalnie z myślą o studentach Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości, dlatego, jeśli interesuje Cię dane zagadnienie — warto wziąć udział w spotkaniu, bo taka okazja może się już nie powtórzyć. 

Na spotkania zapraszamy wszystkich stypendystów pomostowych, również tych, którzy w tym roku akademickim nie otrzymują stypendium. 

Jeśli realizowałeś/aś już szkolenia z serii Digital Skills na platformie ekampus.pl, tegoroczne spotkania poszerzą do tej pory zdobytą wiedzę. 

📍 JAK?

  • Digital Skills składa się z 4 spotkań online. Każde z nich trwa około 1,5 h.
  • Po każdym warsztacie zapraszamy Cię do wypełnienia testu (znajdziesz go na grupie po każdym szkoleniu). Dla osób, które wypełnią testy i zdobędą minimum 80% mamy certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. 
  • To jednak nie wszystko! Tak, jak w ubiegłym roku, uczestnicy spotkań dostaną e-book z dodatkowymi materiałami. 

📅 KIEDY?

Możesz uczestniczyć we wszystkich czterech spotkaniach lub wybrać interesujący Cię temat!  

Spotykamy się w 4 kolejne czwartki:

📕 O CZYM? 


Personal Branding i Linkedin dla sudentów

W czasie warsztatu dowiesz się:

  • Czym jest personal branding
  • Dlaczego warto założyć konto na Linkedin
  • Jakie są najważniejsze elementy profilu na Linkedin
  • 5 rzeczy, które co tydzień musisz zrobić na Linkedin
  • Czym jest Linkedin learning

ZAPISZ SIĘ


Zadbaj o swoje dane osobowe

W czasie warsztatu dowiesz się:

  • Czym są dane osobowe, zwłaszcza te studentów
  • Na co zwrócić uwagę zapisując się do newsletterów i kupując produkty w sklepie internetowym 
  • Czym jest polityka czystego biurka i czystego ekranu 
  • Kto dba o Twoje  prawa  

ZAPISZ SIĘ


Personal knowledge management dla studentów

W czasie warsztatu dowiesz się:

  • Jak zarządzać i wykorzystywać swoją wiedzę
  • Jakie są modele zarządzania wiedzą 
  • Jakie aplikacje, które pomogą Ci zarządzać wiedzą, pobrać

ZAPISZ SIĘ


Wellbeing w Internecie

W czasie warsztatu dowiesz się:

  • Czym jest hejt i dlaczego tak łatwo hejtować nam innych 
  • Jak w Internecie nie dać się hejtowi 
  • Autentyczność – dlaczego dzisiaj tak ważny jest ten trend

ZAPISZ SIĘ


KTO?

Prowadzące to ekspertki i praktyczki. Poznaj je lepiej! 

Katarzyna WalczakHead of Customer Success agencji Laska Nebeska. Zajmuje się wdrażaniem i wspieraniem klientów w ich codziennych działaniach PR.  Uczy organizacje pozarządowe, jak dbać o wizerunek w Internecie i jak Internet wykorzystać do czynienia dobra. Studentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Poszukuje połączeń między technologią a pomaganiem. Prywatnie prowadzi profil na Instagramie @bezplastiku, na którym stara się delikatnie, acz przekonująco opowiadać o tym, że świat bez plastiku byłby piękniejszy. 

Aleksandra Bura – Prawniczka w kancelarii Legalden. Legalizuje pobyty cudzoziemców w Polsce, zajmuje się obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych i stara się o lepsze jutro. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego (prawo). Jej praca magisterska o rejestracji związków partnerskich w Polsce była ukłonem w stronę mniejszości seksualnych. W wolnym czasie, oprócz uprawiania aktywizmu, interesuje się swoim psem, planszówkami i jedzeniem wege.

Marzena Kacprowicz – Od ponad 10 lat wspiera organizacje społeczne w wykorzystywaniu nowych technologii w działaniach społecznych. Pomysłodawczyni TuDu.org.pl – pierwszej w Polsce platformy crowdsourcingowej dla trzeciego sektora oraz wielu inicjatyw promujących w Europie e-wolontariat. Z wykształcenia politolożka w specjalności polityka społeczna, a z pasji programistka i promotorka kreatywnego korzystania z Internetu. Autorka na blogu portalu Sektor 3.0. W wolnych chwilach na ZrobTowInternecie.pl opowiada, w jaki sposób Internet może ułatwiać codzienne życie.

Paulina Pietrzak – Psycholożka, polonistka i logopedka. Dodatkowo aktualnie studiuje interwencję kryzysową. Wierzy, że trafna diagnoza to skuteczne leczenie, na które zasługuje każdy. Co najważniejsze – stara się słuchać i zrozumieć napotkane trudności, by później skutecznie sobie z nimi poradzić. Zajmuje się przede wszystkim diagnostyką, ale także psychoedukacją dla osób z ADHD, która pomaga im w lepszym funkcjonowaniu, radzeniu sobie z objawami i pokonywaniu trudności dnia codziennego.
Dodatkowo prowadzi psychoedukację w social mediach. Można ją znaleźć na Tik Toku, Instagramie, Facebooku czy LinkedIn. Współtworzy artykuły i bywa ekspertem medialnym.

Autor i Partner Strategiczny:
Partnerzy:

Koalicja Lokalnych
Organizacji Pozarządowych

FR Klemm

Współpraca:
Patroni medialni:
Realizator Programu